Kurumsal

D3 TEKNİK

Proje MD.Metin Demir tarafından 1998 yılında kurulan D3 Teknik öncelikli hizmetleri makina tasarımı, makina imalatı ve kreatif makina tasarımı olarak hizmete devam etmektedir. Birinci derecede iş kalitemiz, istikrarlı fiyat politikamızla ve aldığımız işleri zamanında teslim ederek iş hayatına katkılarımızla zenginleştirerek, sektörümüzde takdir edilen lider konumuna yükselmek, İşbirliği içinde çalıştığımız kişi ve kuruluşlar nezrinde güvenirliliğimizi kanıtlamış olarak her zaman tercih edilen firma olmak, Herkesin kalitesini ve istikrarlı yükselişini onayladığı bir firma olmamızı sağlayan değerlerimizi geliştirerek, D3 Teknik sektörünün önde gelen ismi olma özelliğimizi sürdürmek bugün olduğu gibi gelecekte de en büyük vizyonumuz olacaktır.

Ülkemizde ve Yurt dışında makinalarımızla, ülke ekonomisine katkıda bulunuyoruz, Biz özel makina tasarımcısı, imalatcısı, mekanik ve mekatronik imalatları yapabilen makina uzmanıyız, Tedarikçi seçiminde kaliteye riayet, Makina üretiminde standart gerekliliklerin uygulanması ve kusursuzluk anlayışına sistemli bir yaklaşım sergileriz. Yurt içi ve Yurt dışı fuarlarını takip eder, katılım sağlarız.

İddia ediyoruz ve ispatlarız ki; Türkiye’de hem makina yapımı ve hem de individual makina tasarımı halde en yüksek kalitede ve zamanında kreatif olarak yapılabilen başka yer yoktur.

Top